Title Image

Kto sme

HomeKto sme

Sme tím IT odborníkov, ktorý sa venuje zdokonaľovaniu firemných IT systémov s cieľom uľahčiť riadenie, zlepšiť workflow a zvýšiť efektivitu vášho podnikania. Pomôžeme vám získať konkurenčnú výhodu a držať krok s dynamickou a premenlivou dobou.

 

Na základe našich dlhoročných skúseností dokáže objaviť rezervy vo vašich IT systémoch a doplniť ich o nástroje, ktoré vám ukážu vaše dáta prehľadne a v súvislostiach. Pre vedúcich pracovníkov aj pre zamestnancov vytvoríme on-line pracovné sprostredie, ktoré umožní komunikáciu a zdieľanie informácii kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Nové nástroje implementujeme a do ich používania vás zaškolíme.

Čo robíme a prečo?

Žijeme v premenlivej dobe, ktorá sa vyznačuje obrovskou rýchlosťou prenosu dát a neustálym vývojom technológií. Kto je v strehu a zareaguje ako prvý, získava konkurenčnú výhodu. 

 

Udržiavať tempo, prehľad a zároveň kvalitu služieb či výrobkov už nie je možné iba s pomocou excelu. Kľúčom k úspechu je rýchla a správna reakcia vďaka prepojeniu dát, súvislostiam a hlavne okamžitému on-line prístupu k informáciám, kdekoľvek sa práve nachádzate. 

 

Dvojnásobne to platí vo výnimočných, nepredvídateľných situáciách, ktoré zo dňa na deň zmenia okolnosti celkom nečakaným spôsobom. Aby vás nič nezaskočilo, mali by ste byť vždy o krok vpred. Neuspokojte sa s tým, čo vám nateraz ešte stačí, čo zatiaľ ešte funguje. Myslieť dopredu zvyšuje šance na úspech! 

 

Už viac neváhajte a nenechávajte nič na náhodu. Je najvyšší čas naskočiť na vlak pokročilej digitalizácie firmy. Aj pre vás dokážeme presne na mieru vášmu podnikaniu, vyvinúť a sprevádzkovať informačný systém, ktorý vám umožní veci rýchlo a s prehľadom analyzovať, vyhodnocovať a robiť v krátkom čase správne rozhodnutia na základe objektívnych faktov, nie len dojmov a odhadov.

datacontext_ill1

Asi sa zhodneme, že mať dobrý plán je základ úspechu. Ale rovnako dôležité ako vedieť kam ideme, je tiež poznať, či sa blížime k cieľu, alebo sa od neho nebezpečne vzďaľujeme. Viesť auto je príjemné, keď má presné riadenie, dobré brzdy a nízku spotrebu. Najmä za tú nízku spotrebu nás dnes každý pochváli. A čo takto riadiť firmu presne v súlade s plánom, pribrzdiť horšie aktivity, podporiť tie úspešné a kontrolovať náklady plynule za jazdy. Nebolo by to rovnako skvelé?

 

Firemné informačné systémy obsahujú množstvo dát poschovávaných do rôznych modulov, súborov a tabuliek. Aby ste mohli s prehľadom riadiť vašu spoločnosť, potrebujete získať z tej kopy dát správne a presné informácie.

 

Dáme vám do rúk správne informácie a naučíme vás ich používať tak, aby ste viedli vašu firmu s prehľadom k úspechu.